Proč k nám?

Jsi profík a hledáš něco dlouhodobého a stabilního? Chceš, aby to, co tvoříš, mělo doopravdy smysl?
Potom je společnost Green:Code přesně pro tebe.

down arrow
computer

Top projekty

Pracuj u nás na nejzajímavějších programech a aplikacích využívaných v automobilovém průmyslu a tvá práce denně ovlivní život milionů uživatelů aut.

Osobní rozvoj

U nás budeš používat nejnovější technologie, učit se nové věci a rozvíjet se. Pokud budeš chtít, můžeš se v kariérní cestě posouvat na další pozice. Vše záleží jen na tobě, tvých ambicích a na tom, co tě baví.

Mentoring

U nás ti přidělíme parťáka, který tě zasvětí do fungování projektů, tajů programování, scrummasterování a zásad kvality
a bezpečnosti, které je potřeba při vývoji pro ŠKODA AUTO dodržovat. Tvůj osobní buddy se ti bude věnovat do té doby, než si budeš se vším jistý.

computer with a smile

Nejnovější technologie

Jsi jablíčkář nebo naopak miluješ Windows? Je to fuk. U nás si sám vybereš, s čím chceš pracovat. Vždy ti pro práci zajistíme ty nejnovější technologie.

man working icon

Home office

U nás píchačky u dveří nenajdeš. Co ti vyhovuje, je jen na tobě a tvém týmu. Moc rádi tě budeme potkávat v kanceláři, nicméně je na tobě, jaký režim si zvolíš.

chair

Moderní zázemí

Můžeš sice pracovat z domova, ale naše kanceláře si 100% zamiluješ. Office je náš druhý domov, a proto ho chceme mít co nejpříjemnější, nejpohodlnější a zároveň funkční. Do officu klidně přijeď na kole, sprchu i garáž máme. Svou práci můžeš tvořit u polohovatelných stolů, odreaguješ se s kolegy u stolního fotbálku a energii doplníš v komplet vybavené kuchyňce.

dog

Jsme dog-friendly

U nás si do officu klidně přiveď svého čtyřnohého miláčka, ať mu doma není smutno. Pokud navíc umí programovat, dostane granule zadarmo.

beer in a circle

Trávíme spolu čas

Po práci si s kolegy skočíš na něco dobrého nebo si zasportovat. Všichni se tu dobře známe a nejeden projekt vznikl po pracovní době, u dobře vychlazeného piva. Mimo to se u nás v officu stále něco děje a nudit se tak rozhodně nebudeš.

interior office
indoor room
left arrow
right arrow

Volné pozice

Zjistit více

Jak se k nám
přidat?

Zjistit více