Náš tým

Václav Bittner

Ředitel za Etnetera

Václav je spoluzakladatelem Etnetera Group, kterou dodnes stále buduje. Během své kariérní dráhy prošel všemi možnými profesemi, od programátora, přes administrátora Linuxu až nakonec technické pozice zcela opustil a stal se z něj manažer a podnikatel. Napřed vedl velké projekty pro ČESKÝ TELECOM nebo O2 a později se zabýval startupy. Pomohl vzniknout českému výrobci brýlí pro virtuální realitu Vrgineers a nyní se chystá propojit zkušenosti z velkých projektů se startupovou mentalitou v Green:Code.

Marian Pavlík

Ředitel za Škoda Auto

Marian pracuje ve skupině Volkswagen na expertních a manažerských pozicích již více než 22 let. Své mnoholeté zkušenosti získával nejen ve Škoda Auto, ale řídil i IT oblasti na Slovensku a v Rusku. Byl lídrem velkých projektových a produktových týmů zodpovědných za vývoj a provoz desítek podnikových aplikací a klíčových systémů v oblasti prodeje, marketingu a poprodejních služeb jako např. e-Commerce, Škoda Online, Car Configurator, MyŠKODA nebo DMS Cz/Sk. Podílel se také na nastartování a rozvoji inovačních aktivit nebo vzniku Software Delivery Centra ve Škoda Auto. Své bohaté zkušenosti by rád zúročil v propojení firemních kultur mezi agilní společností Green:Code a Škoda Auto.

Lenka Králová

HR Managerka

Lenka se v oblasti HR pohybuje od roku 2007 a nepřestává ji bavit a naplňovat. Jako recruiter prošla na straně agentury pozicemi Projektového manažera a Team leadera. Recruitment ji provázel v interním HR, kde měla na starosti organizaci celého výběrového procesu v rámci EU, zabývala se zjednodušováním a zlepšováním HR procesů, onboardingem apod. Těší se, že všechny své znalosti a zkušenosti zúročí v novém projektu Green:Code.