Solution Architect

Green:Code je jedinečná společnost, ve které se spojuje 126 let zkušeností v oblasti automobilového průmyslu Škoda Auto a více než 20 let praxe s vývojem webových portálů a aplikací společnosti Etnetera Group.

V Green:Code pracujeme na skvělých projektech pro svět automotive - od mobilních aplikací, intranetů, konfigurátorů aut až po backendové aplikace sbírající data z automobilů. Navrhujeme způsoby, jak lidem zlepšit život. Proto hledáme nadšeného, energického a zkušeného kolegu – Solution Architecta, který by se chtěl podílet na naplnění našich vizí a zanechat svůj podpis na klíčových produktech Škoda Auto.

Koho hledáme?

  • Zkušeného solution architekta, který se chce posunout a pracovat jako lead architekt celého SAFE ARTu pro digitální klientské touchpointy (klíčové produkty jsou importérské weby, vnořené mikroFE aplikace a celá DAM a CMS platforma),
  • nesmíš se zaleknout relativně velkého SAFe portfolia, dynamických změn v oblasti marketingu pro víc než 64 trhů ani toho, že povedeš juniorní kolegy,
  • pokud se na to podíváme přes hard skills, tak hledáme někoho s technologickým backgroundem (ale ne nutně bývalého FE vývojáře) se silným drivem a vůlí pomáhat až 7 teamům ve standardizaci. Modelování pomocí ArchiMate a UML v EA je součástí naší každodení práce.

Co tě čeká?

  • Stabilní pozice v kolektivu různě orientovaných systém a business architektů od kterých se můžeš spoustu naučit,
  • výzva v podobě redesignu stávajících webů do nového webu v nových technologiích v následujícím roce a půl,
  • super šéf jak na projektu tak v Green:Code,
  • vedení interního center of excellence v rámci Green:Code a šíření slávy architektonického řemesla.


Mám zájem o tuto pozici

Máte zájem?

Prosíme vyplňte formulář níže nebo nás kontaktujte

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Proč k nám?

Zjistit více

Jak se k nám
přidat?

Zjistit více